banner2
Ne furnizimin me një gamë të gjerë të produkteve tinplate për aplikim
banner3

Mirë se vini në Jukun Metal

Tianjin Jukun Metal Technology Co, Ltd është një ndërmarrje profesionale që prodhon dhe shet materialet e paketimit metalike të tilla si rrip ftohtë-mbështjellë çeliku hollë dhe tinplate. E themeluar në gusht të vitit 2005, kapitali i regjistruar është 100 milionë juan, duke mbuluar një sipërfaqe prej 50 akra. Ajo është e vendosur në Yuelong qytetit Zona Industriale, Ninghe County, Tianjin, 80 kilometra larg nga Tianjin Port, 20 kilometra larg nga Jingha autostradë, 15 kilometra larg nga Tangshan Unaza dhe 2 kilometra larg nga Tanglang autostradë. Transporti është i përshtatshëm.

    WhatsApp Online Chat !