banner2
Ние ги доставуваме широк спектар на лимот производи за примена
banner3

Добредојдовте на Jukun Метал

Тијанџин Jukun Метал технологија копродукции, Ltd е професионална компанија која произведува и продава метални материјали за пакување како што се ладно валани тенка челична лента и лимот. Основана во август 2005 година, регистриран капитал е 100 милиони јуани, со површина од 50 акри. Таа се наоѓа во Yuelong Место индустриска зона, Ninghe Каунти, Тијанџин, 80 километри од Тијанџин Порт, 20 километри од Jingha автострада, 15 километри од Тангшан надворешниот прстен и на 2 километри од Tanglang автострада. Транспортот е удобен.

    WhatsApp Online Chat !